Про нас

Компанія, яку започаткували мої батьки виготовляє м'які меблі. Проблема з залишками тканин після розкрою завжди мене турбувала. Ці залишки були надто цінними, щоб просто викидати. Одного дня одна з наших співробітниць запропонувала зробити невелику лежанку для свого котика. Вона зауважила, що киця надзвичайно комфортно почувається на цій лежанці.

Ця ідея спровокувала у нас момент "Еврика!". Ми зрозуміли, що можемо використати ці залишки тканини, щоб створювати комфортні лежаки для тваринок наших співробітників. Ми вирішили дати можливість кожному співробітнику замовити міні-диванчик для своєї улюбленої тваринки.

Ми розробили спеціальний дизайн, щоб наші лежаки для тварин були максимально зручними та комфортними. Використовуючи якісні матеріали та досвід наших меблевих майстрів, ми створюємо міні дивани, які надають тваринкам такий же комфорт, як і їхнім власникам. Кожен міні диванчик ретельно прошивається, щоб забезпечити довговічність та затишок.

Історія поширювалася серед наших співробітників, і з часом з'явилися замовлення від їхніх знайомих та родичів. Захоплені успіхом та вдячністю наших клієнтів, ми вирішили піти далі і розширити свій бізнес, виготовляючи міні дивани для тваринок загалом.

Наші лежанки для тварин виготовляються тими самими висококваліфікованими спеціалістами, які створюють м'які меблі. Ми маємо команду талановитих майстрів, які досконало володіють мистецтвом оббивки і конструювання меблів. Вони вкладають свої навички та досвід у кожну лежанку, забезпечуючи її високу якість і зручність.